PROFARMA-PRODUKT AJATIN PLUS- Dezinfekční přípravek na obuv 5000 ml

Popis produktu

 

DEZINFEKCE PRO BOWLINGOVÁ CENTRA

 

Bowlingová centra jsou určena pro rekreační sportovní vyžití široké veřejnosti


Jak již z definice vyplývá, tyto provozovny navštíví velké množství zákazníků s různými hygienickými návyky. Zákazníci využívají nejen prostory centra, ale také si zapůjčují vybavení a pomůcky, hlavně speciální obuv a bowlingové koule. Je proto nezbytné, aby nejen oni, ale hlavně obsluha takovéhoto zařízení dbala zvýšené hygieny a prevencí předešla možnému vzniku hromadné nákazy. Mimo běžných sanitačních postupů je tak třeba dbát i na kvalitně prováděnou dezinfekci bowlingových koulí a obuvi.

 

PÉČE O BOWLINGOVÉ KOULE

Zdrojem možného vzniku infekce bývají otvory v bowlingových koulích. Zde mohou, při nedostatečné hygieně, přežívat bakterie a plísně způsobující nepříjemná kožní onemocnění, onemocnění nehtů a nehtového lůžka.

PÉČE O OBUV

Podobné kožní problémy mohou být způsobeny nedostatečnou hygienou půjčované obuvi.

 

Speciálně vyvinutý dezinfekční prostředek zajišťuje vysoce účinnou dezinfekci jak povrchu bowlingových koulí tak vnitřku půjčované obuvi. Používá se též pro mytí podrážek a vnějších částí obuvi.

Návod k použití:

Dezinfekčním roztokem postříkejte povrch koule a vnitřek otvorů pro prsty. Nechte zaschnout. V případě, že chcete kouli zároveň omýt, použijte dezinfekční přípravek bez rozprašovače a pomocí houbičky či navlhčené utěrky jí omyjte. Nechte zaschnout. Rozprašovač vložte pod jazyk obuvi ve vertikální poloze láhve. Aplikujte přípravek 2 – 3 vstřiky do přední části boty. Poté z cca 10 – 15 cm vstříkněte přípravek do paty obuvi. Přípravek nechte cca 10 minut působit. Poté můžete obuv opět zařadit do půjčovacího režimu. Tento proces opakujte po každém vypůjčení obuvi. Zabráníte tím kontaminaci Vašich bot a nebudete vystavovat nebezpečí Vaše zákazníky. Ekonomické balení v 5 litrovém kanystru můžete použít k doplňování rozprašovačů.

Složení přípravku zajišťuje:
dokonalou efektivní a rychle působící dezinfekční účinnost
  • použitím kationaktivního detergentu je zajištěno i odstranění většiny znečištění
    a skvrn z povrchu obuvi po ošetření hadříkem – prostředek nenarušuje nitě a nezpůsobuje vyplaveni barev a zvláčňovadel
     – aromatizovaný prostředek neutralizuje a překrývá pach
     – přípravek je nedráždivý, nealergizující a nehořlavý
Výrobce: PROFARMA-PRODUKT
Dostupnost: Na skladě
SKU: 28130808